INTERSTELLAR

gatunek: Sci-Fi

produkcja: USA, Wielka Brytania

premiera:  październik, 2014

reżyseria: Christopher Nolan

scenariusz: Christopher Nolan,

Jonathan Nolan

 

ELIZJUM

gatunek: AkcjaSci-Fi

produkcja: USA

premiera:  2013

reżyseria: Neill Blomkamp

scenariusz: Neill Blomkamp

 

LUCY

gatunek: Akcja Sci-Fi

produkcja: Francja

premiera:  lipiec, 2014

reżyseria: Luc Besson

scenariusz: Luc Besson

 

NIEPAMIĘĆ

gatunek: AkcjaSci-Fi

produkcja: USA

premiera:  2013

reżyseria: Joseph Kosinski

scenariusz: Joseph Kosinski

Karl Gajdusek

Michael Arndt

 

filmy

Byt ludzkości na Ziemi dobiega końca wskutek zmian klimatycznych. Grupa naukowców odkrywa tunel czasoprzestrzenny, który umożliwia poszukiwanie nowego domu.

Garstka wybrańców żyje na luksusowej stacji orbitalnej,
a reszta ludzi w przeludnionych miastach zdewastowanej Ziemi. Max, mieszkaniec planety, próbuje walczyć
z niesprawiedliwym podziałem.

Podczas przemytu narkotyków w swoim organizmie Lucy przypadkowo zyskuje nadprzyrodzone zdolności.

Rok 2077, z powodu napromieniowania Ziemi ludzie przenieśli się na księżyc Saturna, Tytan. John Harper wpada na trop zagadki, która całkowicie zmienia jego światopogląd i przyszłość ludzkości.

SIŁA CZY MOC

David R. Hawkins

 

Autor – światowej sławy psychiatra  – przedstawia efekty 20 lat pracy badawczej poświęconej analizowaniu poziomów ludzkiej świadomości. Rezultatem wyczerpujących badań jest logarytmiczna skala świadomości, na której umieszczany jest stopień mocy wszystkich możliwych poziomów ludzkiej uważności.

OKO W OKO Z JAŹNIĄ

David R. Hawkins

 

Książka zawiera szczegółowy opis zaawansowanych stanów świadomości i doświadczeń autora tradycyjnie określanych mianem oświecenia. Korelacja między nauką i duchowością stanowi tu wyraz zintegrowania tego co linearne z tym co nielinearne, a tym samym przekroczenia przeciwieństw. Autor rozpuszcza odwieczne opozycje między nauką a religią, tym co materialne i tym co duchowe, oraz między ego a duchem.

PRZYWRACANIE ZDROWIA

David R. Hawkins

 

Kolejna książka z serii wykładów Hawkinsa, w której opisuje jak z wykorzystaniem Mapy Poziomów Świadomości wyleczył samego siebie z wielu przewlekłych, poważnych chorób, a następnie osiągał spektakularne efekty w pracy ze swoimi pacjentami, których dolegliwości były tak poważne, że określano ich mianem “przypadków beznadziejnych".

Sam autor tak wypowiada się o książce: Przedstawimy tutaj koncepcję zakładającą wykorzystanie świadomości w radzeniu sobie z całą gamą ludzkich problemów, takich jak stres, alkoholizm, różne choroby, depresja, strach i poczucie straty, by wymienić tylko niektóre. Omawiając te wyzwania, cały czas będziemy odnosić się do Mapy Świadomości. Jest ona często przywoływana, by wyjaśnić relacje pomiędzy ciałem, umysłem i duchem, co w przypadku samouzdrawiania jest bardzo ważną do przyswojenia informacją.

PRZEKRACZANIE POZIOMÓW ŚWIADOMOŚCI

David R. Hawkins

 

Przekraczanie poziomów świadomości powraca do badań przejawów ego oraz jego wrodzonych ograniczeń, jest źródłem szczegółowych wyjaśnień oraz instrukcji podpowiadających, jak te ograniczenia przekroczyć. W książce wyłonione zostają jasne zasady wspierające duchową ewolucję. W miarę przekraczania naszych barier stajemy się bardziej świadomi, lepiej poznajemy siebie, odrzucamy blokujące nas schematy i w pełni możemy realizować nasz potencjał.

Książki

TELEFON: 515 465 815

EMAIL:  drejza@drejza.pl

SKYPE: przemodrejza

© 2014 Przemysław Drejza

design IDEAPRESS